Logo Logo Menu
Zamknij

Warszawskie kawiarnie zapraszają – o co pytać władze miasta i dzielnicy?

To przecież nasza rzeczywistość. Miasto musi się rozwijać, ale nie może zapominać o mieszkańcach. A czasem nie wiemy dlaczego podejmuje się pewne decyzje. 

Warszawska kawiarnia – Cafe Roskosz zaprosiła do siebie Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich, abyśmy wspólnie porozmawiali jakie mamy prawa wobec władz i jak możemy „mieć oko” na to co robią władze.

Zapraszamy serdecznie!

14 września 2011 roku g. 17.00-20.00

Logo Cafe RoskoszCafe Roskosz  ul. Wiolinowa 2a

Mocna Straż: Chcesz dowiedzieć się, jak sprawdzić, na co wydawane są pieniądze w Twojej dzielnicy? Jak sprawdzić, czy przetarg został przeprowadzony zgodnie z prawem? Czy zajęcia prowadzone w szkole Twojego dziecka są zgodnie z obowiązującymi przepisami? Na te pytania odpowiedzą prawnik i aktywiści SLLGO, którzy na co dzień zajmują się kontrolą społeczną. Przeprowadzimy także konkurs i quizy z nagrodami. Przyjdź i dowiedz się, czym jest kontrola społeczna, kto i w jaki sposób może ją prowadzić, jak wygląda i co robi watchdog. Czekamy!

Spotkanie organizowane jest w ramach Tygodnia Obywatelskiego – towarzyszącego Ogólnopolskiemu Forum Inicjatyw Pozarządowych. Stowarzyszenie Liderów Lokalnych Grup Obywatelskich będzie też można spotkać na innym wydarzeniu związanym z Forum, czyli na Pikniku Organizacji Pozarządowych – 17 września 2011 roku, na Krakowskim Przedmieściu, pod Kościołem Sióstr Wizytek. Zapraszamy!

Logo VI OFIP

 

Chcesz, aby Twoje prawa były chronione, a politycy mądrze wydawali Twoje pieniądze?

Wspieraj nas lub włącz się w nasze działania

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres email nie zostanie opublikowany.