Logo Logo Menu
Zamknij

Antykorupcyjna Koalicja Organizacji Pozarządowych odpytuje polityków

 

Loga członków AKOP - Fundacji Batorego, Fundacji Komunikacji Społecznej i Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka i Loga członków AKOP - Szkoły Liderów, CEO i SLLGOLogo członka AKOP - Normalnego Państwa

Konferencja odbędzie się 5 października 2011 r. (środa) o godz. 11.00, w siedzibie Fundacji Batorego przy ul. Sapieżyńskiej 10a w Warszawie, w sali konferencyjnej im. Jerzego Turowicza.

Program konferencji:

1. Przedstawienie przez członków Koalicji oceny wykonania obietnic przez partie polityczne w ciągu ostatniego roku i w trakcie całej kadencji – każdy z członków AKOP oceni jedną partię. 

2. Przedstawienie i skomentowanie odpowiedzi na ankietę AKOP dot. przejrzystości życia publicznego przekazanych Koalicji przez komitety wyborcze w kampanii 2011 roku.

3. Dyskusja ekspertów: prof. Mirosławy Grabowskiej,  prof. Antoniego Kamińskiegoprof. Edmund Wnuk-Lipińskiego i prof. Andrzeja Zolla  na temat wywiązywania się partii politycznych z podjętych zobowiązań dotyczących walki z korupcją oraz odpowiedzi na ankietę AKOP.

4. Czas na komentarze i odpowiedzi przedstawicieli partii politycznych wydelegowanych do współpracy z AKOP. Są nimi: Ryszard Kalisz (SLD),  Paweł Olszewski (PO), Aleksander Sopliński ( PSL), Łukasz Zbonikowski (PiS).

5. Dyskusja 

Prowadzenie konferencji: prof. Krzysztof Jasiecki.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 3 października  br. – na adres przeciw-korupcji@batory.org.pl  lub telefonicznie – (22) 536 02 71. 

Informacje o projekcie monitoringu obietnic wyborczych są dostępne na stronie www.akop.pl

 Patronem  medialnym konferencji jest  portal NGO.PL 

logo ngo.pl

 

 

Chcesz, aby Twoje prawa były chronione, a politycy mądrze wydawali Twoje pieniądze?

Wspieraj nas lub włącz się w nasze działania

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Przed wysłaniem komentarza przeczytaj "Zasady dodawania i publikowania komentarzy".

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.